cz
Menu


Připojte se k našemu mezinárodnímu partnerského programu. Viz podrobnosti:

  • Zdroje
  • Odpovědnosti
  • Možnosti růstu
  • Způsob přihlášení
Co dostanu já?

Co dostanu já?

Speciální slevy pro partnery

Prodejci Sauna manufaktury dostanou speciální slevy z cen standardních a individuálních sauna kabin, sauna domků.

Profesionální webová stránka a online marketing

iSauna manufaktura provozuje ve více zemích pro své partnery optimalizované stránky na vysoké úrovni se silnou pozici v Google vyhl s mnoha referencemi a informačních materiálů. Na stránkách mohou být umiestnenyý prodejci se svou adresou a kontaktem.

Produkty certifikované mezinárodním TÜV

Sauna manufaktura plánuje se vyrábí na základě individuálních představ luxusní sauna kabiny špičkové kvality. Toto vše dokazuje i náš medzinárodnyýcertifikát TÜV s čím se mčže pyšnit v Maďarsku jen firma Infraworld Kft. tj. iSauna Manufaktura.

Školení a informační materiály produktů

Partneři během spolupráci dostanou rozsáhlé znalosti o produktů, které jim odovzáde v digitální formě, aby své klienty věděli komplexně informovat během svých prodejích.

Vynikající možnosti růstu

Pokud postupem se stanete iSauna Nejlepším Partnerem, tak si můžete vychutnat další výhody, takto díky unikátním marketingovým materiálům a speciální tvořeným cenovovým nabídkám budou Vasi zákazníkci v úzkém vztahu s Vámi

Vícejazyčná zákaznická služba, podpora

Po připojení se do našeho programu každému novému partnerovi pomůžeme od prvních krocích po vyřešení problémů zákazníků. Toto vše v německém, anglickém, českém, slovenském, francouzském a maďarském jazyce.

Zahraničními dovoz na základě individuálních potřeb s uvedením do provozu.

V zájmu zvýšení místních prací naše sauny, sauna domky jsou smontované a ve formě velkých elementů je bereme na místo buď cestou nebo námořní dopravou.l.

Technické výkresy, 3D plány ve výrobě

Pro naše sauna prodejců nabízíme pomoc takovými speciálními službami jako jsou individuální technické výkresy o saunách, sauna domcích, plány základů a realistické 3D plány.

Jaké jsou Vaše očekávání ode mě?

Jaké jsou Vaše očekávání ode mě?

Vytvoření a zařízení showroomu

Při distribucí prémiových výrobcích je nezbytné vytvoření přímého kontaktu mezi zákazníkem a produktům, hlavně před koupí, S tím víte pomoci svému zákazníkovi při rozhodování se. K tomuto je potřebný showroom, kde víte představit vybrané iSauna sauny.

Poskytování služeb, informace o zákaznících

Můžete vyniknout s těmi kontakty a informačními zařízeními jako je např. iSauna live chat komunikace přes naši stránku. Takto víte snáze udržovat kontakt se svými zákazníky.

Správa cenových nabídek, individuálních tvoření cen

Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci pomohou partnerem co nejrychleji připravit nabídku s doplňujícím materiálem, při které tvorbu konečné ceny necháme na naších partnerů, tak vědí udržet v dinamika proces uzavření obchod.

Přítomnost na výstavách, zastoupení

Je důležité, aby znali i našich partnerů, a proto jejich podporujeme na vysoké úrovni na přítomnosti různých výstavách.

Získání nových zákazníků, správu již existujících zákazníků

Pokud chcete vybudovat úspěšnou firmu na zastoupení firmy iSauna manufaktury, tak je velmi důležité s využitím své odbornosti vyhledání možností prodeje a abyste navázali nové kontakty s využitím místní sítě, rozšiřováním svých kontaktů.

Rozmáhejtež s výjimečnými možnostmi pro partnery iSauna manufaktury.

Rozmáhejtež s výjimečnými možnostmi pro partnery iSauna manufaktury.

Neustále rozšiřuje se výběr produktů

Díky našemu kreativního týmu se rozšiřuje náš výběr sauny, sauna domků s nejnovějších vývojů, a takto pravidelně umí nabízet novinky pro zákazníky.

Neustále se vyvíjející technické zázemí.

iSauna manufaktura dohlíží nejen na módu, ale i na vývoj technologie a tak přináší co nejvíce ze zážitku saunování. Staví své sauny s novými fiídit na moudrý telefon, a se sauna kamny, infra panely špičkové kategorie.

Výrobky, které sledují nejnovější trendy, design

Tým projektantů iSauna manufaktury sledováním nejnovějších trendů a nepřetržitým výzkumem trhu plánují neustále se rozšiřující výběr produktu.

Dokonce i regionální výlučnost

Společný úspěch je zájmem náš všech. Pro naších partnerů, proto zajišťujeme regionální výlučnost i tím posilují její úspěšnost.

Jak se mohu stát partnerem?

Jak se mohu stát partnerem?

Přihlášení se do programu

Nemusíte nic jiného udělat, než vyplníte registrační formulář a zaslat e-mailovou adresu na info@szaunagyartas.hu.

Úspěšné vyšetření firmy

Zašleme Vám e-mailu naši anketu ohledně fungování Vaší firmy. V případě, že Vaše firma vyhovuje kritériím nezbývá, než uavrieť smlouvu mezi sebou.

Stažení přihlašovacího formuláře pro prodejce