cz
Menu

Komfortní privátní sauna domek
Posuňte obrázek

privátní sauna domek na míru
projektování sauna domku
wellness sauna domek
exkluzívní sauna domek
stavba finské sauny
realizace sauna domu z masivního dřeva
sauna dům pro společenský život
stavba wellness sauna domku
sauna dům s mnoha funkcemi
sauna domeček na mír z masivního dřeva
  • privátní sauna domek na míru
  • projektování sauna domku
  • wellness sauna domek
  • exkluzívní sauna domek
  • stavba finské sauny
  • realizace sauna domu z masivního dřeva
  • sauna dům pro společenský život
  • stavba wellness sauna domku
  • sauna dům s mnoha funkcemi
  • sauna domeček na mír z masivního dřeva

Moderní design minimalistických prvků vyvažují přírodní látky a sladěné barvy a takto vytvářející přátelské a obyvatelné prostředí.

 

Nábytek na míru obslouží veškeré potřeby objednatele a společnosti přátel.

Plánováno na společenský život

Představa našeho klienta byla realizace takového wellness sauna domu, který je vhodný pro přivítání větší společnosti v interiéru i v exteriéru. Sauna dům byl osazen dále od klidu rodinného domu, aby byl co největší výhled a byla možnost k zábavě bez rušení.

Klient chtěl v každém případě tu nejlepší kvalitu a nakolik jeho nároky a potřeby byly velmi vysoké, zvolil si nás. V souladu s různorodými potřebami skupiny přátel jsme zabudovali různé funkce sauna wellness, která uspokojí různé potřeby.

Ve zvláštní infrasauně si mohou tři osoby najednou užívat příznivých účinků infrapaprsků. Přímo vedle infrasauny se nachází kombinovaná sauna s jednou speciální saunovou peckou, která zajistí možnost použití sauny jako tradiční finská sauna, nebo jako příjemná biosauna.

Po užívání si sauny je možnost k osvěžení se v pohodlné místnosti se sprchou a toaletou. Dokonalý odpočinek umíme ještě stupňovat se šestimístnou prémiovou vířivkou a masážními křesly což jsou umístěny v salonku.

Moderní design minimalistických prvků vyvažují přírodní látky a sladěné barvy a takto vytvářející přátelské a obyvatelné prostředí.

Nábytek na míru obslouží veškeré potřeby objednatele a společnosti přátel.

Jedinečná kuchyně vyrobená z masivního kanadského červeného cedru kombinovaná s moderní pracovní deskou ze žuly, ve kterém dostalo místo kombinovaná chladnička a chladnička na víno. Černá skleněná zadní stěna polic nad ní je zvýrazněna nepřímým osvětlením. Díky tomu dostává tato část saunového domku skutečný charakter baru.

Místo pro akce přátel jsme se snažili nechat prostorný a proto jsme sem nenavrhli mnoho nábytku, jakmile je potřeba. Většinu jsme realizovali na základě vlastních představ. Multifunkční využití prostoru – velké otevřené prostory, které tvoří ucelený celek, kde je však wellness a společenská funkce jasně oddělena.

Obzvlášť elegantní vzhled dodávají velké skleněné plochy, které opticky rozšiřují prostor a zaplavují interiér spoustou světla. Navíc se díky skládacích posuvných dveří s hliníkovým rámem otevírají sauna dům na vnější svět.

Privátní saunový wellness domek lze díky elektrickému podlahovému topení, speciální vzduchotechniky, tepelně izolovaným hliníkovým oknům bez omezení celoročně využívat.

Estetičností, rafinovanými formami a diskrétními barvami se uplatní moderní stavební charakter. Stylový komfortní sauna dům se postavil díky překonání výzev během projektování a realizace.  Nakonec se zrealizoval vysněný, hodnotný, stylový konfortní sauna dům na míru.

iSauna Design Home - Maximální kvalita života s exkluzivní realizací

Tabulka na žádost o nabídku/ Základní informace označené hvězdou jsou povinné!

Rozměry sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvolte si představen typ sauna domu:
Využití
Kde byste používali saunu v interiéru nebo v exteriéru:
Střecha
Vyberte si typ střechy
Exteriérové obložení
Dřevěný obklad nebo dřevěný šindel:
Dveře
Vyberte si typ dveří:
Druh materiálu
Vyberte si typ obložení:
Materiál lavice, opěrky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obložení terasy
Vyberte si typ obložení:
Řadič
Vyberte si typ řízení:
Zasklení
Vyberte si typ zasklení:
Opce (můžete označit i více)
Hvězdná obloha do infrasauny:

Další připomínky

Zaslání žádosti o nabídku
Nabídka je informačního charakteru. Vyžádejte si bez závazné a bezplatné odborné poradenství.