cz
Menu

Monaco luxusní saunový dům
Posuňte obrázek

Monaco luxusní saunový dům
 Saunový dům se sprchou, kuchyňkou
Saunový dům s kombi saunou
 Luxusní saunový dům s vyhřívanou terasou
Wellness premium saunový dům
  • Monaco luxusní saunový dům
  •  Saunový dům se sprchou, kuchyňkou
  • Saunový dům s kombi saunou
  •  Luxusní saunový dům s vyhřívanou terasou
  • Wellness premium saunový dům

Rodinný komfortní luxusní saunový dům

Každý, kdo miluje skutečný luxus a komfort, rád by chtěl byt hluchých světa a chce se v klidu relaxovat splňuje všechny požadavky tento sellness saunový dům.

Saunový dům obsahuje kombinovanou saunu s následujícími funkcemi. Finská sauna, infra sauna, himálajská solná terapie, převlékárna, sprcha, odpočinková terasa s jídelnou, mini kuchyňku, zabudovaný smart televizor a ethanolový krb.

.

Monaco luxusní saunový dům uspokojí všechny potřeby rodinného wellnessu

V Monaku cítit luxus a lesk v celé zemi: nové luxusní auta, starobylé budovy, zvláštní atmosféra. Monaco nám připomíná bohatství a luxusní životní styl. Díky absolutně kvalitních materiálů, profesionální realizace, extra funkcím a unikátního stylového designu. Náš nejnovější luxusnímu zahradní saunový dům je vytvořena také v této náladě.

Stále častějším funkčním a stavebními prvky rodinných domů a zahrad s nádherným výhledem su luxusní saunové domy. Je to proto, že vše se nachází v něm na jednom místě co doplńují a dělá dokonalý požitek ze sauny a zajišťuje luxusní životní pocit. Naši zákaznici mají rádi pokud saunování jim zajišťuje kompletní seaunsu, s koupáním, odpočinkem a zábavných pořadech. Monaco luxusní saunový dům je takové místo, kde rodina a přátelé mohou strávit celý den.

Náš nejnovější luxusnímu saunový dům Monaco jsme vytvořili s nahlédnutím na potřeby našich premium zákazníků. Tento kombinovaný saunový dům maximálně vyhovuje všem požadavkům. Najdeme v něm funkci infrasauny, finské sauny, parní sauny ahimalajskou solnou terapií. Kromě toho jsou jeho součástí sprcha se šatnou, oddechový prostor, kuchyňka s jídelnou, Smart televizor s falešným krbem a mobilní, posuvné skleněné stěny s stínící technikou.


Představte si klenot své zahrady takovým koplexnỳm řešením, kde se funkce luxusní sauny setkává s pohodlím Vašeho domu. Když vstoupíte do saunového domu Monaco, tak se dostanete na prostornou terasu s panoramatem. Před tím, jakoby jste začali saunovat se umíte pohodlně připravit v šatně s vestavěnou skříní a sprchou, jejíž příjemnou atmosféru zajišťuje hvězdná obloha.


V saunovém domě Monaco hrají světla důležitou roli. Oranžový odstín himálajské solné stěny obsahující 84 minerálních látek se nádherně splývá s ledovým náladovým osvětlením pod lavicemi. Hra plamenů imitování krbu sauna domu uklidňuje, hlavně když ji sledujeme během saunování. Skryté světla, tlumené intimní osvětlení a imitování krb saunového domu slouží pro dokonalou relaxaci a luxusní zážitek.


Opravdovým unikátem sauny je vestavěný Smart televizor, který kromě sledování filmů umožňuje surfování na internetu, přečtení mailů, případně jednání. Smart TV je televizor s internetovou funkcí. Můžete si stáhnout hudbu a filmy, držet webovou konferenci, používat Skype, prohlížet is rodinné fotky, nebo si stáhnout hry a hrát se. Může být nástrojem pro práci, pro Vaši zábavu, nebo pro upoutání pozornosti dětí.


Terasa sauny je v přímém spojení s kuchyní vybavenou s mini ledničkou, která je vhodná pro setkání s rodinou as přáteli. Během sauna seance nemusíte jít do domu, neboť po vystoupení ze sauny si můžete nalít občerstvení, umýt si ovoce, nebo si připravit koktejl. Prostorná jídelna saunového domu a odpočívadlo zajišťují pohodlí pro každého.


Monaco luxusní saunový dům může být dokonalou částí takch domovů, kde majitelé mají rádi kvalitní materiály, unikátní stylový vzhled a všechny prvky relaxačního komfortu. Mají rádi společenský život a chtěli by si doma pohostit svou rodinu a přátele obdarujúc jejich zážitkem wellnessu.


 

Pokud chcete vlastnit luxusních wellness saunový dům, tak si vyžádejte svoji cenovou nabídku přes následující formulář:

Tabulka na žádost o nabídku/ Základní informace označené hvězdou jsou povinné!

Rozměry sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvolte si představen typ sauna domu:
Využití
Kde byste používali saunu v interiéru nebo v exteriéru:
Střecha
Vyberte si typ střechy
Exteriérové obložení
Dřevěný obklad nebo dřevěný šindel:
Dveře
Vyberte si typ dveří:
Druh materiálu
Vyberte si typ obložení:
Materiál lavice, opěrky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obložení terasy
Vyberte si typ obložení:
Řadič
Vyberte si typ řízení:
Zasklení
Vyberte si typ zasklení:
Opce (můžete označit i více)
Hvězdná obloha do infrasauny:

Další připomínky

Zaslání žádosti o nabídku
Nabídka je informačního charakteru. Vyžádejte si bez závazné a bezplatné odborné poradenství.