cz
Menu

Prémiový sauna dům nadevše!
Posuňte obrázek

venkovní sauna dom na míru
premiový sauna domek
venkovní sauny
drevené nastenní panely
venkovní sauna se sprchou
projektování dizajnové steny na míru
Tv stena na míru
Stavba sauny
Stavba kombi sauny
venkovní sauna domek
  • venkovní sauna dom na míru
  • premiový sauna domek
  • venkovní sauny
  • drevené nastenní panely
  • venkovní sauna se sprchou
  • projektování dizajnové steny na míru
  • Tv stena na míru
  • Stavba sauny
  • Stavba kombi sauny
  • venkovní sauna domek

Jaký design, vybavení, materiály a doplňky tvoří ručně vyrobený jedinečný saunový dům iSauna, který je již ekvivalentem rodinného domu?


Jako výrobce luxusních saun se speciálními a inspirativními okamžiky budujeme cestu do budoucnosti. V právě v takových okamžicích se zrodil i nový přístup k luxusu.

Jako inovátoři v oblasti realizace novinek považujeme za důležité změny, které přispívají k dokonalosti zážitku z iSauny v souladu s potřebami našich zákazníků.

Moderní saunový dům v rovnováze s přírodou

 

Jaký design, vybavení, materiály a doplňky tvoří ručně vyrobený jedinečný saunový dům iSauna, který je již ekvivalentem rodinného domu?

Jako výrobce luxusních saun se speciálními a inspirativními okamžiky budujeme cestu do budoucnosti. V právě v takových okamžicích se zrodil i nový přístup k luxusu. Komfortní saunový dům postavený na míru, který Vám nyní představujeme je současně rodinný, sportovní, absolutně špičkový saunový dům s nadstandardním vybavením. Náš klient kromě závodění klade velký důraz i na přírodu a zážitky blízké přírodě a na zdraví.

Při rekonstrukci zahrady bylo důležité kromě moderního vzhledu použít přírodní materiály.

Jelikož sauna dům a vířivka byly umístěny uprostřed zahrady, proto jsme použili kanadský červený cedr A + kvality s moderním vzhledem a plechovou střechu antracitové barvy v provedení na míru.

Kvůli tomu, abychom dosáhli kontrastnější a industriálnímu vzhledu byly některé cedrové prvky na vnější ploše také natřené antracitovou barvou. Zadní stěna sauny je jedinečná stěna vyhotovena z masivního dřeva, pomocí které jsme změnili obvyklý vzhled sauny.

Stejnou designovou stěnu jsme postavili na zadní stěně odpočívala, podél s nepravidelně zapuštěnými LED pásy a tuto linii jsme požili i při střeše. Designová stěna pokračuje i na stropě saunového domu.

Dvě boční stěny sauna domu jsou natřené tmavě šedo s kamenným efektový povrchu, do kterého je vyryta silueta sportovního vozu speciálním osvětlením.

Náš klient kromě zážitkové sprchy a WC měl i jednu speciální požadavek na ledu studnu. Strojírenská část zařízení na výrobu ledu je skryté, takže vidíme pouze misku, která drží led, a kohoutek, který vydává led. Místnost má stěny tmavošedé, strop bílý doplněný hvězdnou oblohou, má efekt ledové jeskyně.

Speciálním řešením je, že na terasu se dá dostat přímo ze sauny přes hliníkové posuvné dveře. Mezi společenskou místností a terasou se nacházejí také posuvné dveře. Jedna polovina terasy byla uzavřena, pod kterou dostalo místo vířivka. Prostor před saunou je otevřený, takže terasa může v létě sloužit i jako sluneční terasa.

Naše základní hodnoty, včetně nekompromisní kvality našich výrobků a služeb, tvoří stabilní základ naší obchodní filozofie. Zároveň jako inovátoři v oblasti realizace novinek považujeme za důležité změny, které přispívají k dokonalosti zážitku z iSauny v souladu s potřebami našich zákazníků.


  "Cokoliv můžeš udělat, nebo sni, můžeš to začít. Odvážnost má v sobě genialitu, moc a magii! "(Goethe)

 

iSauna Design Home - více než sauna

Tabulka na žádost o nabídku/ Základní informace označené hvězdou jsou povinné!

Rozměry sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvolte si představen typ sauna domu:
Využití
Kde byste používali saunu v interiéru nebo v exteriéru:
Střecha
Vyberte si typ střechy
Exteriérové obložení
Dřevěný obklad nebo dřevěný šindel:
Dveře
Vyberte si typ dveří:
Druh materiálu
Vyberte si typ obložení:
Materiál lavice, opěrky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obložení terasy
Vyberte si typ obložení:
Řadič
Vyberte si typ řízení:
Zasklení
Vyberte si typ zasklení:
Opce (můžete označit i více)
Hvězdná obloha do infrasauny:

Další připomínky

Zaslání žádosti o nabídku
Nabídka je informačního charakteru. Vyžádejte si bez závazné a bezplatné odborné poradenství.