cz
Menu

Privátní rodinný wellness saunový dům
Posuňte obrázek

rodinná sauna stavba
stínicí prvky z masivního dřeva
prémiový wellness saunový dům doma
finská sauna s párou
stavba prémiové sauny
sauna wellness na míru doma
rodinný wellness saunový dům
saunový dům s exkluzivními řešeními
stavba kompletního sauna wellness
privátní wellness saunový dům
  • rodinná sauna stavba
  • stínicí prvky z masivního dřeva
  • prémiový wellness saunový dům doma
  • finská sauna s párou
  • stavba prémiové sauny
  • sauna wellness na míru doma
  • rodinný wellness saunový dům
  • saunový dům s exkluzivními řešeními
  • stavba kompletního sauna wellness
  • privátní wellness saunový dům

Obyvatelnou, domáckou atmosféru vytvářejí naturalistické materiály, které jsou zvýrazněny na velké ploše jako obklad. Fasádní stínící prvek se speciálním obloukovým tvarem dodává dřevu strukturální vzhled. Vertikální části stínícího prvku z masivního kanadského červeného cedrového dřeva zabraňují pohledům a zastínění tam, kde je potřeba.

 

Kromě toho jsme kladli velký důraz na design exteriéru saunového domečku.

Dům u bazénu

Naše níže uvedená reference byla provedena na žádost klienta, který je vlastníkem pozemku v bezprostřední blízkosti lesa. Jedinečné nápady wellness saunového domu se nám podařilo zrealizovat na panoramatickém pozemku se starými stromy u lesa.

Privilegované danosti místa inspirovaly návrh designu se zaměřením na přírodu a použití jedinečně navržených, autentických cedrových fasád. Rodina tráví veškerý svůj volný čas v přírodě, proto měla vyslovený požadavek, aby wellness projekt reflektoval tuto jejich vášeň.

Obyvatelnou, domáckou atmosféru vytvářejí naturalistické materiály, které jsou zvýrazněny na velké ploše jako obklad. Fasádní stínící prvek se speciálním obloukovým tvarem dodává dřevu strukturální vzhled. Vertikální části stínícího prvku z masivního kanadského červeného cedrového dřeva zabraňují pohledům a zastínění tam, kde je potřeba. Kromě toho jsme kladli velký důraz na design exteriéru saunového domečku.

Prostorná, ale krytá terasa nabízí dostatek relaxu zde dostalo místo i rodinná vířivka. Interiér i exteriér saunového domku lze využívat celoročně bez omezení. V létě lze přední a pravou stranu saunového domku plně integrovat se břehem bazénu a sluneční terasou díky systému hliníkových posuvných dveří.

V ostatních částech sezóny si díky izolačnímu sklu můžeme užívat vnitřní wellness funkce. V saunovém domku mimo jiné dostalo místo fitness koutek, kuchyň s prostorným jídelním koutem, media stěna, rodinná finská sauna, tepidárium s jedinečnými lavicemi a sprchový kout.

Odkazujíc na koníček hlavy rodiny jsme umístili do mediální stěny na míru takové designové prvky, jako je na míru, ručně provedená silueta plachetnice v obkladu s imitací kamene a trofeu jelena na uzavřené straně terasy.

Privátní rodinný saunový dům je wellness domek, který je ideální k relaxaci s přímým propojením zahrady a společenské zóny. Estetické prostředí se realizovalo v blízkém vztahu interiérů s okolní krajinou.

I Vy přemýšlíte na realizaci exteriérového sauna domu, rodinném privátním wellness? Nebo máte jinou konkrétní představu sauny?

 

Zkontaktujte se s projektorským týmem iSauna manufaktury a zrealizujme spolu saunu, sauna dům, wellness prostor Vašich snů!

Tabulka na žádost o nabídku/ Základní informace označené hvězdou jsou povinné!

Rozměry sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvolte si představen typ sauna domu:
Využití
Kde byste používali saunu v interiéru nebo v exteriéru:
Střecha
Vyberte si typ střechy
Exteriérové obložení
Dřevěný obklad nebo dřevěný šindel:
Dveře
Vyberte si typ dveří:
Druh materiálu
Vyberte si typ obložení:
Materiál lavice, opěrky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obložení terasy
Vyberte si typ obložení:
Řadič
Vyberte si typ řízení:
Zasklení
Vyberte si typ zasklení:
Opce (můžete označit i více)
Hvězdná obloha do infrasauny:

Další připomínky

Zaslání žádosti o nabídku
Nabídka je informačního charakteru. Vyžádejte si bez závazné a bezplatné odborné poradenství.