cz
Menu

Saunový dům Lugano
Posuňte obrázek

Lugano luxusní saunový dům
Saunový domek,stavba sauny premiové kvality
Rodinný saunový dům, plánování a realizace
Stavba kombinované sauny
Zahradní sauna a bazén
  • Lugano luxusní saunový dům
  • Saunový domek,stavba sauny premiové kvality
  • Rodinný saunový dům, plánování a realizace
  • Stavba kombinované sauny
  • Zahradní sauna a bazén

Luxusní saunový dům s panoramatem

 

Nabízíme tento saunový dům tomu, kdo by chtěl svůj dvůr převedením v sofistikovaném stylu s vysokou kvalitou na wellness záhradu.Luxusný saunový dům Lugano s použitím prémiových materiálů, moderním vzhledem, s funkcemi napomáhajícími udržení zdraví může být jedním fascinujícím prvkem jedné wellness zahrady.

 

Lugano luxusní saunový dům - precizní provedení, prémiový zážitek ze saunování

Jsou stavitelé a jsou architekti. Umělci architektury. Jsou výrobce sauny, mistry sauny a jsou ti, kteří považují výrobu sauny za umění. iSauna sauna manufaktúra je taková. Umělcem výroby sauny.

 

Lugano luxusní venkovní saunový dům je dílem. Je dílo, které je kombinací designu s funkčností, pohodlí s luxusem a to vše dokonale v souladu s přírodou.

Design kombinovaného saunového domu dává minimalistický styl, jednoduché linie, kvalitní materiály, jedinečný design vnitra saunového domku a velké skleněné plochy. Díky skleněným stěnám saunového domu je vnitřek sauny vzdušnější a dostaneme perfekt výhled na krásné okolí saunového domku.

Sofistikovaná funkčnost luxusního saunového domu se prokáže v kombinaci infrasauny a finské sauny. Hloubkové terapie infrasauny, potní účinky finské sauny a léčivá síla himalajské solné terapie v jednom saunovém domě. Široká lavice sauny ve tvaru písnema U, umístění saunových kamen a dvě vchody do saunového domu zajišťují pro hosty nejlepší použitelnost.

Luxus a jedinečný vzhled saunového domu zajišťují podlahový rošt, opěrky lavice sauny s LED podsvícením, jedinečný široký venkovní dřevěný obklad sauny, vícenásobné léčivé účinky himalajské soli s vestavěnou saunovými kamny a speciální osvětlení sauny. Sofistikovaná lavice, opěrky a podlahový rošt saunového domu mají samo povědomou sílu, ale s LED podsvícením vyvolávají takový celkový efekt, díky čemuž má celý saunový dům ještě speciálnější a vzrušující vzhled.

Pohodlné saunování zajišťuje prostorné vnitřek saunového domu. Čtyři se umí najednou infrasauna, a až osm osob saunovat. Na speciální lavici se tři pohodlně vleže vejdou. Opěrky umístěny před infrapanely zajišťují prefekta držení těla během používání infrasauny a vysoce kvalitní přírodní sauna materiály nám dál hýčkají smysly. Vzhledem k tomu, že se saunová kamna nachází ve středu při skleněné stěně, tak poskytuje nejen jedinečný vzhled, ale lze také obejít díky čemuž je dost velký prostor v saunovém domě.

V záverečnosti Lugano saunový dům hlediska složitou funkčnost a díky jedinečného elegantního stylového vzhledu nabízí dokonalý luxusní zážitek pro rodinu a přátele těch majitelů sauny, kteří milují kvalitu.

 


 

Vyžádejte si svou individuální cenovou nabídku na saunový dům, venkovní saunovy domek, abyste si mohli užívat zážitek co nabízí kvalitní sauna:

Tabulka na žádost o nabídku/ Základní informace označené hvězdou jsou povinné!

Rozměry sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvolte si představen typ sauna domu:
Využití
Kde byste používali saunu v interiéru nebo v exteriéru:
Střecha
Vyberte si typ střechy
Exteriérové obložení
Dřevěný obklad nebo dřevěný šindel:
Dveře
Vyberte si typ dveří:
Druh materiálu
Vyberte si typ obložení:
Materiál lavice, opěrky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obložení terasy
Vyberte si typ obložení:
Řadič
Vyberte si typ řízení:
Zasklení
Vyberte si typ zasklení:
Opce (můžete označit i více)
Hvězdná obloha do infrasauny:

Další připomínky

Zaslání žádosti o nabídku
Nabídka je informačního charakteru. Vyžádejte si bez závazné a bezplatné odborné poradenství.