cz
Menu

Saunový dům ve vinohradnictví
Posuňte obrázek

Saunový dům ve vinohradnictví
Sauna domek  s maximální pohodlí
Saunový dům s himálajského solnou terapií
Sauna domek relax terasou
Zahradní sauna - plánování sauna domku
  • Saunový dům ve vinohradnictví
  • Sauna domek  s maximální pohodlí
  • Saunový dům s himálajského solnou terapií
  • Sauna domek relax terasou
  • Zahradní sauna - plánování sauna domku

Ve víně je pravda ... v sauně je zdraví ...

Kombinovaný saunový dům je sauna, která vyhovuje všem požadavkům. Najdete v ní následující funkce: infrasauna, finská sauna, parní sauna a himálajská solná terapie.

 

Saunový dům je kromě těchto vybaven se sprchou, šaten, oddychovým prostorem, kuchyní, jídelnou, s televizorem a odúvacími skleněnými dveřmi.

.

Saunový dům ve vinohradnictví, vinaři v sauna domku

 

Jak se spojuje vinohradnictví se saunou, sauna domečkem? Na první pohled se nám může zdát, že mezi vinohradnictvím a saunou, sauna domečkem neexistuje nic společného ... Společných bodů je přesto spousta!

Prvním a asi nejstarším společným bodem je právě dřevo. Proces takzvaný thermowood, kterým se zpevňuje dřevěný obklad sauny, sauna domku, vynalezli právě vinaři. Konečky vinných rév byly zpracovány horkou párou na teplotě, která ještě nezničila dřevo, tím zajistily, aby dřevo dlouho zachovalo svou strukturu a svou funkci. Totéž platí i pro dřeva do sauny, sauna domků. Nejvhodnějším dřevěným materiálem pro stavbu zahradních saun, sauna domků je tepelně zpracována olše nebo kanadský červený cedr. iSauna manufaktura používá pouze prvotřídní dřevěné materiály pro výrobu sauny, sauna domků.

Dalším společným bodem je právě zdraví. V dnešní době je již každému známým faktem, že denní konzumace dobrého vína má blahodárné účinky na srdečně-cévní soustavu a na celkové zdraví. Totéž platí i pro sauny. Týdně pár pochodů v sauně, v sauna domku pomáhá v zachování zdraví, případně v léčení již existujících chorob.

Víno pomáhá při relaxování, spojuje lidi a zpevňuje dobré vztahy mezi lidmi. Víno může hrát hlavní roli i ve výletech, v schůzkách přátel, v rodinných a jiných událostech. Podobně i sauna může být důležitou součástí našeho každodenního života.

Sauna, saunový dům Vám uvolní tělo po sklizni. Pomáhá svalům v rychlejší regeneraci, a tím zvyšuje zatížitelnost. Existuje lepší pocit, než po náročném vinobraní si užívat saunování a přitom se kochat v disciplinované vinici bez hranic? V sauna domku od iSauna sauna maufaktúry si může každý odpočinout po námahách vinobraní.

Saunový dům umístěný ve vinohradnictví je ideálním doplňkem vinařské turistiky, nebo teambuildingů. Přátelé, známí, členové rodiny nebo kolegové si mohou spolu užívat saunování, přičemž v dobré náladě vzpomínají na události a zážitky dne. Zahradní saunový dům je perfektním závěrem vinné turistiky, ochutnávky vín, výletů nebo tréninků.

Zahradní saunový dům maximálně vyhovuje všem požadavkům. Sauna domku najdeme v funkce infrasauna, finská sauna, parní sauna a himalájskou solná terapie. Kromě toho jsou součástí sauna domku sprcha se šatnou, oddechový prostor, kuchyňka s jídelnou, televizor a posuvné skleněné dveře.

Pokud vstoupíme do sauna domku, první, co vidíme, je pohodlná šatna, jejíž příjemnou atmosféru zajišťuje hvězdná obloha. V šatně se nachází sprcha, po saunování se můžeme hned osprchovat.

Vedle šatny najdeme kuchyňku s malou ledničkou, která je vhodná pro posezení s přáteli a rodinou. V prostorné jídelně a odpočívadle sauna domku si každý najde své pohodlí.

V tomto sauna domku hrají důležitou roli světla. Oranžový odstín himájské solné steny obsahující 84 minerálních látek se nádherně splývá s ledovým náladovým osvětlením pod lavicemi. Hra plamenů imitování krbu uklidňuje, hlavně když ji sledujeme během saunování.

Opravdovým unikátem sauna domku je vestavěný Smart televizor, který kromě sledování filmů umožňuje surfování na internetu, přečtení mailů, případně jednání.


Žádejte si naši individuální cenovou nabídku a zdokonalte si své vinohradnictví exkluzivním sauna domečkem!

Tabulka na žádost o nabídku/ Základní informace označené hvězdou jsou povinné!

Rozměry sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvolte si představen typ sauna domu:
Využití
Kde byste používali saunu v interiéru nebo v exteriéru:
Střecha
Vyberte si typ střechy
Exteriérové obložení
Dřevěný obklad nebo dřevěný šindel:
Dveře
Vyberte si typ dveří:
Druh materiálu
Vyberte si typ obložení:
Materiál lavice, opěrky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obložení terasy
Vyberte si typ obložení:
Řadič
Vyberte si typ řízení:
Zasklení
Vyberte si typ zasklení:
Opce (můžete označit i více)
Hvězdná obloha do infrasauny:

Další připomínky

Zaslání žádosti o nabídku
Nabídka je informačního charakteru. Vyžádejte si bez závazné a bezplatné odborné poradenství.