cz
Menu

Vynikající komfort sauna dům ve vinici přímo od výrobce iSauna
Posuňte obrázek

wellness sauna dům
wellness sauna dům
Luxusný sauna dom
Sauna dům na míru
sauna dům a virivka
Sauna dům na míru
sauna domek s oddychovou místnosťou
Venkovní sauna a vinohradnictví
Saunový dům ve vinohradnictví
Venkovnís sauna a vinohradnictví
Panoramatická sauna
Sauna dům na ve vinohradnictví
Kombinovaná venkovní sauna
Zahradní saunový dům moderní design
Venkovní sauna na míru
 • wellness sauna dům
 • wellness sauna dům
 • Luxusný sauna dom
 • Sauna dům na míru
 • sauna dům a virivka
 • Sauna dům na míru
 • sauna domek s oddychovou místnosťou
 • Venkovní sauna a vinohradnictví
 • Saunový dům ve vinohradnictví
 • Venkovnís sauna a vinohradnictví
 • Panoramatická sauna
 • Sauna dům na ve vinohradnictví
 • Kombinovaná venkovní sauna
 • Zahradní saunový dům moderní design
 • Venkovní sauna na míru

Tento projekt byl projektován a realizován na usedlosti 5 Ház Birtok.

Důležitější parametry:
Vířivá vana Villeroy & Boch, kombinovaná sauna, lounge bar, toalety, sprcha, terasa na opalování, jakož i venkovní dřevěná káď opatřen Sub kamny na dřevěné palivo, klimatizace, internet, inteligentní ovládání iSauna Home.

Pokud jsme vás zaujali, nebo máte podobnou představu, požádejte o individuální cenovou nabídku našich rutinních designérů, diplomovaných stavebních inženýrů a architektů.

Saunový dům ve vinohradnictví , vinaři v sauně


Jak se spojuje vinohradnictví se saunou?

Na první pohled se nám může zdát, že mezi vinohradnictvím a saunou neexistuje nic společného ... Společných bodů je přesto hodně!

Prvním a asi nejstarší společný bodo mezi saunovým domem a vinohradnictvím je právě dřevo. Proces takzvaný thermowood, kterým se zpevňuje dřevěný obklad sauny, vynalezli právě vinaři. Konečky vinných rév byly zpracovány horkou párou na teplotě, která ještě nezničila dřevo, tím zajistily, aby dřevo dlouho zachovalo svou strukturu a svou funkci. 
Totéž platí i pro dřeva pro sauny,saunové domy. Nejvhodnějším dřevěným materiálem pro stavbu venkoví sauny, sauna domu, sauny do exteriéru je tepelně zpracována olše nebo kanadský červený cedr. iSauna sauna manufaktura používá jen prvotřídní dřevěné materiály pro výrobu sauny do exteriéru a saunové domy.

Dalším společným bodem sauny do exteriéru a vinohradnictvím je právě zdraví. V dnešní době je již každému známým faktem, že denní konzumace dobrého vína má blahodárné účinky na srdečně-cévní soustavu a na celkové zdraví. Totéž platí i pro sauny.Týždenne pár pochodů v sauně pomáhá v zachování zdraví, případně v léčení již existujících chorob..

Víno pomáhá při relaxování, spojuje lidi a zpevňuje dobré vztahy mezi lidmi . Víno může hrát hlavní roli i ve výletech , v schůzkách přátel, v rodinných a jiných událostech. Podobně i sauna, saunový dům může být důležitou součástí našeho každodenního života.

Sauna, saunový dům vám zrelaxuje tělo po sklizni. Sauna pomáhá svalům v rychlejší regeneraci, a tím zvyšuje zatížitelnost. 
Existuje lepší pocit, než po náročném vinobraní si užívat saunování a přitom se kochat v disciplinované vinici bez hranic? V saunovém domě od sauna manufaktury iSauna si může každý odpočinout po námahách vinobraní.

Saunový dům umístěný ve vinohradnictví je ideálním doplňkem vinařské turistiky nebo teambuildingů. Přátelé , známí , členové rodiny nebo kolegové si mohou spolu užívat saunování, přičemž v dobré náladě vzpomínají na události a zážitky dne. Kombinovaný saunový dům je perfektním závěrem vinné turistiky, ochutnávky vín, výletů nebo tréninků.

Kombinovaný saunový dům maximálně vyhovuje všem požadavkům. Je v ní infrasauna, finská sauna, parní sauna a himalájská solná terapie. Kromě toho jsou jeho součástí sprcha se šatnou, oddechový prostor, kuchyňka s jídelnou, televizor a posuvné skleněné dveře.

Pokud vstoupíme do saunového domu, první, co vidíme, je pohodlná šatna, jejíž příjemnou atmosféru zabezpečuje hvězdná obloha. V šatně sauny do exteriéru se nachází sprcha, po saunování se můžeme hned osprchovat.

Vedle šatny saunového domu najdeme kuchyňku s malou ledničkou, která je vhodná k posezení s přáteli a rodinou. V prostorné jídelně a odpočívadle si každý najde své pohodlí.

V tomto saunovém domě hrají světla důležitou roli. Oranžový odstín himálajské solné stěny zahradní sauny obsahující 84 minerálních látek se nádherně splývá s ledovým náladovým osvětlením pod lavicemi. Hra plamenů imitování krbu uklidňuje, hlavně když ji sledujeme během saunování.

Opravdovým unikátem této sauny do exteriéru je vestavěný Smart televizor, který kromě sledování filmů umožňuje surfování na internetu, přečtení mailů, případně jednání.

Žádejte si naši individuální cenovou nabídku na exkluzivní saunový dům a zdokonalte své vinohradnictví!


Ve víně je pravda ... v sauně je zdraví ...

Tabulka na žádost o nabídku/ Základní informace označené hvězdou jsou povinné!

Rozměry sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvolte si představen typ sauna domu:
Využití
Kde byste používali saunu v interiéru nebo v exteriéru:
Střecha
Vyberte si typ střechy
Exteriérové obložení
Dřevěný obklad nebo dřevěný šindel:
Dveře
Vyberte si typ dveří:
Druh materiálu
Vyberte si typ obložení:
Materiál lavice, opěrky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obložení terasy
Vyberte si typ obložení:
Řadič
Vyberte si typ řízení:
Zasklení
Vyberte si typ zasklení:
Opce (můžete označit i více)
Hvězdná obloha do infrasauny:

Další připomínky

Zaslání žádosti o nabídku
Nabídka je informačního charakteru. Vyžádejte si bez závazné a bezplatné odborné poradenství.