cz
Menu

sauna domeček
Posuňte obrázek

sauna domeček
sauna doemček na míru
wellness sauna domek
zahradní sauna domek
sauna s odpočinkovým prostorem
sauna s barovým pultem
wellness sauna dom
sauna na míru
exkluzivní dřevěné obložení
sauna s himálajskou solí
kombinovaná sauna
finská sauna a infra sauna
sauna s reflexním sklem
wellness terasa
sauna dům s bazénem
saunové domy na míru
sauna dům s wellness terasou
sauna wellness domeček na míru
sauna wellness doma
projektování 3D sauna domu
projektování a realizace sauna domku
 • sauna domeček
 • sauna doemček na míru
 • wellness sauna domek
 • zahradní sauna domek
 • sauna s odpočinkovým prostorem
 • sauna s barovým pultem
 • wellness sauna dom
 • sauna na míru
 • exkluzivní dřevěné obložení
 • sauna s himálajskou solí
 • kombinovaná sauna
 • finská sauna a infra sauna
 • sauna s reflexním sklem
 • wellness terasa
 • sauna dům s bazénem
 • saunové domy na míru
 • sauna dům s wellness terasou
 • sauna wellness domeček na míru
 • sauna wellness doma
 • projektování 3D sauna domu
 • projektování a realizace sauna domku

Neustále sbíráme inspiraci, protože právě to pohání naše inovativní myšlení a svěží kreativitu. Z tohoto procesu se rodí jedinečný styl našich saun a saunových domů.


Jsme rádi, že se nám podařilo vytvořit moderní a zároveň autentický obytný a wellness dům na míru, který je vícegenerační a využitelný v souladu s potřebami našich klientů a duchem doby.


Ať jste soukromá osoba nebo hotel, pomůžeme vám najít nejlepší řešení díky našimi individuálními nápady, designům a v neposlední řadě také díky našim jedinečným nabídkám.

Více než wellness saunový dům: prémiový životní pocit18 LET ZKUŠENOSTÍ – Unikátní zážitek rodinné wellness-sauny

 

Náš vracející se spokojený zákazník nás navštívil v naší saunové manufaktuře v srdci Szigetközu v Dunaszegu se svým jedinečným nápadem. Na začátku rozhovoru jsme ještě diskutovali o realizaci venkovní gril-kuchyni a poté jsme se během vícehodinového rozhovoru dostali ke skutečným, dávným snům rodiny: komplexní dům o rozloze 180 m2, který je více než wellness saunový dům a splňuje všechny potřeby rodiny a přátel.

Po dvouměsíční fázi plánování se sen stává skutečností.

Zdravý životní styl a sport hrají v životě rodiny velkou roli. V budově se nachází unikátní himálajská solná kabina, která vytváří nejen krásný povrch, ale i zdravé a léčivé jeskynní klima. Jedinečné, ergonomicky vytvořené lavice v solné kabině zajišťují pohodlný a léčivý odpočinek. Infrazářiče jsou integrovány i do ergonomických lavic, takže detoxikaci můžeme ještě zvýšit pomocí hloubkového hřejivého účinku infrasauny.

.V prostoru kombinované sauny si příznivé účinky horké finské sauny a detoxikační účinky infrasauny může vychutnat i širší rodina a parta přátel. V kombinované sauně je umístěna i himálajská solná stěna postavená kolem saunových kamen, která ještě intenzivněji působí na dýchací cesty a pokožku. Po saunování je osvěžení zajištěno ve vodním bloku, kde si v pohodlné šatně lze odložit ručníky, župany a saunové oleje potřebné k saunování.

Z hlediska interiérového designu v souladu s architektonickým trendem prostředí dominují přírodní tóny a textury, vznikají formální praktická a elegantní řešení. Ve vnitřních společenských prostorách jsme použili jedinečně navržené dřevěné obklady stěn z kanadského červeného cedru I. třídy se skrytým LED osvětlením. Jedinečně navržené dřevěné obklady stěn a skryté osvětlení pokračují až po strop a tvoří tím s interiérem celek. Prvky z masivního kanadského červeného cedru jsou kombinovány s thermowood jasanem. Použitím čokoládově hnědého thermowood jasanu jsme dosáhli přirozeného kontrastu mezi dřevěnými obklady stěn. Barové pulty z masivního dřeva vytvořené na míru sledují linie designových prvků.

Po přechodu do společenské relaxační místnosti jsme navrhli mediální stěny na míru, které ještě více posilují vztah masivního dřevěného obkladu s blízkostí k přírodě. Individuální mediální stěny z kanadského červeného cedru jsou vhodné pro instalaci televizorů, zvukových projektorů a jiné spotřební elektroniky v interiéru i exteriéru.

Jedním z důležitých míst pro větší setkání rodiny a přátel je kuchyně, kde jsme vytvořili kuchyňský ostrůvek s prostornou jídelnou.

Díky vědomému designu se nám podařilo vytvořit jedinečný svět interiéru, ve kterém se do popředí dostávají obkladové vložky z masivního dřeva a fasádní otvory. Jelikož cílem stavitelů bylo snížení energetické náročnosti budovy, velký důraz jsme kladli na tepelnou izolaci budovy a hliníkových otvorů s 3vrstvým zasklením. Reflexní třívrstvé zasklení s tónováním v barvě supersilver grey s regulací slunečního záření snižuje náklady na klimatizaci, poskytuje soukromí a vytváří vysokou úroveň pohodlí pro obyvatele budovy.

Přívod čerstvého, na kyslík bohatého vzduchu a odvod spotřebovaného vzduchu zajišťujeme instalací speciální vzduchotechniky. Pro zvýšení komfortu bylo nainstalováno elektrické podlahové topení Magnum a střešní klimatizace. Význam teras se jednoznačně zvyšuje, přičemž jejich estetický účinek je také výrazný.

Kombinace krytých, stíněných, chráněných a otevřených prostor přetvoří obytnou a wellness budovu ještě jedinečnější. O plné načerpání energie se kromě venkovní jídelny postará také vířivka na terase. V jedinečném přístřešku je nainstalováno náladové osvětlení LED s ochranou IP a zvukový systém. Další možnosti sportovního vyžití pro děti i dospělé poskytuje hřiště na padbol a bazén vedle budovy. Navzdory velkým rozměrům má budova optimální poměry a díky použití přírodních materiálů zapadá do okolí. Estetický design vyžadoval pečlivou péči o detaily.

Neustále sbíráme inspiraci, protože právě to pohání naše inovativní myšlení a svěží kreativitu. Z tohoto procesu se rodí jedinečný styl našich saun a saunových domů.

Jsme rádi, že se nám podařilo vytvořit moderní a zároveň autentický obytný a wellness dům na míru, který je vícegenerační a využitelný v souladu s potřebami našich klientů a duchem doby.

Ať jste soukromá osoba nebo hotel, pomůžeme vám najít nejlepší řešení díky našimi individuálními nápady, designům a v neposlední řadě také díky našim jedinečným nabídkám.

Pokud uvažujete o sauně na míru, venkovním saunovém domečku nebo wellness domečku pro soukromé nebo komunální použití, kontaktujte náš projekční tým nebo buďte naším hostem v naší manufaktuře v Dunaszegi a přesvědčte se o špičkové kvalitě, kterou reprezentujeme.

Jsme přesvědčeni, že naše odborné znalosti mohou přispět k vašemu úspěchu!

iSauna Design Home - Více než saunový domek / iSauna Design Home - Maximální kvalita života s exkluzivní realizací

Tabulka na žádost o nabídku/ Základní informace označené hvězdou jsou povinné!

Rozměry sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvolte si představen typ sauna domu:
Využití
Kde byste používali saunu v interiéru nebo v exteriéru:
Střecha
Vyberte si typ střechy
Exteriérové obložení
Dřevěný obklad nebo dřevěný šindel:
Dveře
Vyberte si typ dveří:
Druh materiálu
Vyberte si typ obložení:
Materiál lavice, opěrky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obložení terasy
Vyberte si typ obložení:
Řadič
Vyberte si typ řízení:
Zasklení
Vyberte si typ zasklení:
Opce (můžete označit i více)
Hvězdná obloha do infrasauny:

Další připomínky

Zaslání žádosti o nabídku
Nabídka je informačního charakteru. Vyžádejte si bez závazné a bezplatné odborné poradenství.