cz
Menu

O našich iSauna domcích říkali – Pro nás je důležitá Vaše mínění!

Szauna gyártás Magyarország Kléner Tamás - 2015

 

„Po dlouhém rozmýšlení jsme se s mojí rodinou rozhodli pro premium sauna domek Lugano. Máme rádi zimní finské saunování spojené s jedním-jedním sněhovým lázním. Takto nás už panoramatické zasklení sauna domku Lugano připraví na osvěžující pocit pohledem ze sauny na zimní zahradu. Nakolik je to kombinovaný sauna domeček i naše děti si umějí užít příznivé účinky funkce infra sauny"

 

Szauna gyártás Svájc Thomas Voormann - 2015

 

„Loni na podzim jsme s mojí manželkou ukončili obnovení zahrady při našem rodinném domě. Pracovali jsme na vytvoření jedné moderní wellness zahrady, kterou jsme chtěli letos zdokonalit s kombinovaným sauna domečkem. Při iSauna manufaktuře jsme našli pro nás nejvhodnější řešení, protože v poměru cena a kvalita nabídli velmi vysokou úroveň. Kromě toho obložení a lavice ve minimalsitickom stylu sem našli jen u nich. Výsledek je dokonaly. Naše zahrada je už opravdová sauna wellness zahrada. děkujeme!”

 

Szauna gyártás Németország Alexander Schulze - 2014

 

„Už jsme se s mojí rodinou vzdali domácího saunování, pokud jsme nenašli výrobce sauny iSauna Manufakturu. Náš byt má dost specifický balkon, kde jsme chtěli postavit jednu klasickou finskou saunu. Vyhledali jsme několik vyrobcov sauny a neviděli naději na zrealizování naší venkovní saunu. Na stránce saunahertellung.de jsme našli tím iSauna manufaktury, kde s vícero sauna referencí jsme viděli, že pro ně není nemožné. Již během přeměření místa měli takové dobré nápady, že jsme věděli, našli jsme své místo. O několik měsíců se náš balkon doplnil o jednu perfektně finskou sanu, kterou odvtety s velkou radostí používáme."

 

Szauna gyártás Magyarország Pintér Ferenc - 2014

 

„Nás víkendový domek je i naším druhým domovem, kde jsme zvykli strávit celé léto i část zimy. Přesto, že je svahový terén jsme si chtěli dát postavit jeden kompletní wellness sauna domeček. Víme, toto není jednoduchý úkol. Pracovníci iSauna manufaktury nás již během přeměření daností místa úplně seznámili s možnostmi a podmínkami sauna domku. Pomohli v naší práci s kompletní plánem betonového základu, a svou precizní prací nás svah proměnili na kompletní wellness terasu.”

 

Szauna gyártás Szlovákia Alena Kovač - 2014

 

„Díky naší práci jsme málo doma, ale když jsme doma, tak trávíme nejvíce času s odpočinkem. Loni v říjnu jsme si doplnili svou zahradu s jedním iSauna Garden finské sauny domečkem. Jelikož náš sauna domeček je vybaven s ředitelem nejnovějšího vývoje, takto když dorazíme domů nemusíme čekat na předehřátí se sauny. Po namáhavém dni už cestou domů si můžeme zapnout saunu přes smart telefon, byť i na několik kilometrů. Když dorazíme domů už nás doma čeká příjemný potní lázeň.”

 

Szauna gyártás Ausztria Alexander Brunner - 2014

 

„V přímém sousedství našeho zahradního bazénu jsme plánovali umístění wellness sauna domku se sprchou, kde se můžeme ochladit v příjemně studené vody po použití sauny a sprchy. Zahradu našeho rodinného domu středomořského stylu jsme si také zařídili v podobném stylu, odsuvacie střecha bazénu a sauna domeček podobného charakteru. Zvolili jsme jsme si sauna domeček Delux Family od iSauna sauna maufaktury. Sauna domek svým klasickým stylem perfektně zapadá do naší wellness zahrady, přitom je v ní použita nejnovější sauna technologie, která představuje moderní pohodlí.”


I Vy se chcete přidat k táboru spokojených majitelů Sauna sauna domku?

Vyžádejte si naši individuální cenovou nabídku na Vaši individuální saunu na míru. Naši kolegové Vám pomohou najít nejlepší řešení sauny, sauna domku do Vašeho domovu sauna zahrady, na Vaši wellness terasu:

Tabulka na žádost o nabídku/ Základní informace označené hvězdou jsou povinné!

Rozměry sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvolte si představen typ sauna domu:
Využití
Kde byste používali saunu v interiéru nebo v exteriéru:
Střecha
Vyberte si typ střechy
Exteriérové obložení
Dřevěný obklad nebo dřevěný šindel:
Dveře
Vyberte si typ dveří:
Druh materiálu
Vyberte si typ obložení:
Materiál lavice, opěrky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obložení terasy
Vyberte si typ obložení:
Řadič
Vyberte si typ řízení:
Zasklení
Vyberte si typ zasklení:
Opce (můžete označit i více)
Hvězdná obloha do infrasauny:

Další připomínky

Zaslání žádosti o nabídku
Nabídka je informačního charakteru. Vyžádejte si bez závazné a bezplatné odborné poradenství.