cz
Menu

Luxusní saunový dům Valencia
Posuňte obrázek

Luxusní saunový dům
Luxusní saunový dům s oddychovou terasou
Finská sauna a infrasauna v jedné saune
Saunový dům s himálajskou solnou terapií
Sauna na zahradu
  • Luxusní saunový dům
  • Luxusní saunový dům s oddychovou terasou
  • Finská sauna a infrasauna v jedné saune
  • Saunový dům s himálajskou solnou terapií
  • Sauna na zahradu

Luxusní saunový dům s oddychovou terasou

Pro ty, kteří si chtějí užít ve vlastní zahradě pohodlí infrasauny a finské sauny se solnou terapií, přičemž se mohou kochat v kráse okolí.

 

Doporučujeme i pro ty, kteří rádi saunují se svou rodinou, přáteli a přičemž chtějí sledovat filmy, číst e-maily, poslouchat hudbu, používat Skype, nebo si jen chtějí pohodlně odpočinout.

g.

Luxusní saunový dům se zážitkem perfektního oddechu.

Valencie je městem umění a věd. iSauna sauna manufaktura je zas umělcem sauny. Každou saunu navrhujeme a stavíme jako jedinečné dílo, takže jsme vytvořili naš luxusní saunový dům Valencie, kde se setkává umění s luxusním životním stylem, které jsou hlavními prvky sofistikované kvality.

 

Valencia venkovní saunový dům je skutečným životním pocitem. Poskytuje pocit pohodlí, luxusu a zdraví. Pocit, že kdykoliv můžeme využít saunový dům se vším jeho luxusem ve vlastní zahradě.

Plánování sauny a funkčnost:

Jedinečností tychto luxusního saunového domu jsou rovné čisté linie, velké skleněné plochy přizpůsobující se počasí, nebo k naší náladě, odpočívadlo se střechou a použíté světla.

Kombinovaná sauna na zahradu Valencia je vybavena s terasou na odpočívání, která vyhovuje vštetkým potřebám, a tak zajišťuje její uživateli dokonalý luxus.

V kombinované luxusní sauně Valencia se nachází infrasauna s hloubkové tepelným účinkem, tradiční finská sauna a Himalájská solná terapie. Díky rozměrům sauny se umí čtyři pohodlně Infrasauny a osm osob saunovat. Do designu luxusního sauna domu dokonale zapadá lavice na míru v minimalistickém stylu, jejíž všechny prvky následují vědomé plánování a detaily dále zvyšují kvalitu saunového domku a jejího okolí.

Opravdovým klenotem luxusního sauna domku je finská saunová kamna kolem níž je postavena stěna z himálajské solné cihly. Saunová kamna nejen saunu ohřívá, ale i vícenásobně zvlýši pozitivní fyziologicklý účinek himálajských soľnlých cihel. Osvětlené himalajské solné steny obsahující 84 druhů minerálních látek vytvoří mimořádně čistou mikroklima v sauně, přičemž svým oranžovlým odstínem jsou uklidňující na náš organismus.

Vyjímečnost luxusního kombinovaného sauna domu určují světla. Atmosféru sauny dává led podsvícení prosvítající se z opěrky a zvlýšeného podlahového roštu se zabudovanou hvězdnou oblohou ve stropě sauny. Vlivem teplých barev pronikajících se přes lavici v minimalistickém stylu a světel hvieznej oblohy se stane saunování vzrušujícím a pamätnejším zážitkem.

Specialitou sauna domu je odpočívadlo ohraničené stínování skleněnými stěnami s falešným krbem a Smart televizorem. Hra plamenů imitování krbu uklidňuje zda ho sledujeme ze sauny, nebo z odpočívadla. Smart TV je televizor s internetovou funkcí. Můžete ho použít pro dokončení práce, poslech hudby, sledování filmů nebo k prolistování rodinného foto alba.

Valencia luxusní sauna dům s krytou a otevřenou relaxační terasou a speciální kombinovanou saunou poskytne skutečný premium pocit a pohodlí.

Používejte Valencia luxusní saunový dům se svou rodinou a přáteli, vychutnejte si exkluzivní zážitek splňující všechny požadavky.

 


 

Chcete-li jeden premium wellness saunový dům pro svou rodinu, vyžádejte si svou cenovou nabídku přes formulař:

Tabulka na žádost o nabídku/ Základní informace označené hvězdou jsou povinné!

Rozměry sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvolte si představen typ sauna domu:
Využití
Kde byste používali saunu v interiéru nebo v exteriéru:
Střecha
Vyberte si typ střechy
Exteriérové obložení
Dřevěný obklad nebo dřevěný šindel:
Dveře
Vyberte si typ dveří:
Druh materiálu
Vyberte si typ obložení:
Materiál lavice, opěrky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obložení terasy
Vyberte si typ obložení:
Řadič
Vyberte si typ řízení:
Zasklení
Vyberte si typ zasklení:
Opce (můžete označit i více)
Hvězdná obloha do infrasauny:

Další připomínky

Zaslání žádosti o nabídku
Nabídka je informačního charakteru. Vyžádejte si bez závazné a bezplatné odborné poradenství.